Ukrnames Support

Тел: +380(44)300-25-66, +380(57)782-03-86  
+1(646)810-86-61

Підтримка послуг » База знань » Яка процедура отримання SSL сертифікату рівня OV/EV у Sectigo?
 Яка процедура отримання SSL сертифікату рівня OV/EV у Sectigo?
Рішення Вітаємо!

1. Замовляєте сертифікат https://www.ukrnames.com/ukr/ssl/ca/comodo/ та вносите CSR
2. Система автоматично подає ваше замовлення до підписника та повертає Sectigo Order ID
3. Відкриваєте тут https://www.sectigo.com/support-ticket тікет з таким вмістом:

Case Reason: Certificate validation
Subject: Business Validation order for [Ваш_Sectigo_Order_ID]
Dear Sectigo!
Please validate order [Ваш_Sectigo_Order_ID] using company name [назва_компанії_для_якої_отримуєте_сертифікат_латиницею], with [код_ЄДРПОУ] and [DUNS/LEI](Optional).
4. Отрумуєте зворотній зв'язок від підписника та по крокам проходите валідацію:

Перший крок – перевірка організації
Щоб пройти перевірку бізнесу/організації, вам може знадобитися надати деякі офіційні реєстраційні документи до центру сертифікації. Здебільшого вони вимагають бізнес-ліцензію/статут корпорації/реєстраційну заявку. Ви можете надіслати їх поштою, факсом або електронною поштою у форматі PDF/JPG. Ми настійно рекомендуємо використовувати метод електронної пошти.

Варіант А (найпопулярніший)
Ніяких паперів. Юридичне існування компанії перевіряється через публічну державну базу даних з використанням назви компанії або унікального ідентифікаційного номера (реєстраційного номера) АБО через перевірені загальнодоступні бази даних третіх сторін, такі як GLEIF, Duns & Bradstreet, Hoovers, Companies House GOV.UK, Lursoft.lv та інші.

Варіант Б (пропонований)
Перевірка компанії за допомогою коду LEI значно прискорює процес перевірки. Ми настійно рекомендуємо використовувати цей метод.

Варіант С
Компанію можна перевірити за допомогою одного з документів, як-от установчий договір, державна ліцензія на підприємницьку діяльність, копія останньої виписки з банківського рахунку компанії, копія останнього рахунку компанії за телефонний зв’язок, копія останнього основного рахунку компанії за комунальні послуги (тобто рахунок за електроенергію, рахунок за воду тощо).

Другий крок - процес DCV
DCV (Domain Control Validation) — це перевірка права власності та контролю над доменним іменем. Можна перевірити домен за допомогою кількох методів, таких як перевірка електронною поштою, DNS CNAME і хеш-файл HTTP/HTTPS.

електронною поштою (найпопулярніший)
DCV електронною поштою є найбільш традиційним способом проходження перевірки права власності. Центр сертифікації надішле електронний лист адміністративному контакту вашого домену. Лист містить унікальний код перевірки та посилання на веб-сайт сертифікації для введення коду.

Ви можете використовувати "чарівну п'ятірку" адрес електронної пошти: admin@, administrator@, hostmaster@, webmaster@ і postmaster@. У деяких випадках можливе використання адміністративної електронної пошти з WHOIS; Приватну реєстрацію слід відключити.

через DNS CNAME
Щоб перевірити домен за допомогою запису DNS CNAME, вам потрібно використовувати хеші, які ми витягуємо з наданого вами коду CSR. Перевірка домену займає від 10 хвилин до 24 годин; це залежить від TTL вашого DNS-сервера.

через хеш-файл HTTP/HTTPS
Швидкий і простий спосіб проходження перевірки домену, оскільки для цього потрібно завантажити текстовий файл (.txt) із хешами, витягнутими з коду CSR. Файл має бути доступним з Інтернету. Використовуйте метод HTTPS, якщо SSL уже використовується, а веб-сайт доступний через HTTPS://

Третій крок – процес зворотного виклику
Останнім кроком є процес зворотного виклику. Для перевірки бізнесу постачальники SSL використовують автоматичний процес зворотного виклику. Робот Sectigo телефонує вам на підтверджений номер і повідомляє код підтвердження. Щоб підтвердити офіційний номер телефону, ви можете скористатися будь-яким із варіантів:

Варіант А
Сертифікаційний центр перевіряє номер телефону через загальнодоступні бази даних Жовтих сторінок для вашого регіону.

Варіант Б
Перевірка номерів за допомогою довірених/урядових баз даних, як-от Duns & Bradstreet, Hoovers АБО вашої місцевої державної бази даних, якщо вона містить телефонні номери компаній.

Варіант С
Завірений юридичний висновок або лист бухгалтера за підписом нотаріуса. Засвідчувальний центр може перевірити нотаріальну законність.
Деталі статті
Стаття №:249
Створено:24 Nov 2023 5:28 PM
 Назад
 Увійти [Пароль втрачено] 
Електронна пошта:
Пароль:
Запам'ятати:
 
 Пошук
Головна | Реєстрація | Відправити заявку | База знань
Мова:

Програмне забезпечення служби підтримки  SupportSuite v3.70.02